• aa.jpg
  • bb.jpg
  • cc.jpg
  • dd.jpg
  • ee.jpg
  • ff.jpg

Súťaž nie je len o schopnostiach a talente súťažiach, o tom, kto je najlepší, ale aj o tom, aké ceny si súťažiaci vybojujú..

 

V priebehu minulého týždňa sme absolvovali rozhovory s dvomi firmami, ktoré nám deklarujú, že v priebehu jedného až dvoch týždňov nám potvrdia svoju zainteresovanosť na súťaži TORTA ROKA 2017. 

Ste zvedaví, o ktoré firmy ide? 

Samozrejme ihneď po potvrdení zo strany našich potencionálnych partnerov Vám prezradíme nielen to, kto sú tieto firmy, ale hlavne to, čo Vám súťažiacim, cukrárom pripravia vo forme cien. 

A to, že to v prípade kladnej odpovede budú ceny viac ako štedré ... Vám môžeme potvrdiť už teraz 

 

Facebook

Aktuality

Téma súťaže - Hrady a zámky Slovenska

Zadaná téma na rok 2019 je HRADY A ZÁMKY SLOVENSKA

TORTA ROKA 2017 pod záštitou ministra

Obdržali sme oficiálny list z ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR o prevzatí záštity nad súťažou

TORTA ROKA 2017 bude v pavilóne "C"

Chvíľu to trvalo, ale dostali sme skvelú ponuku od agrokomplexu, NÁRODNÉHO VÝSTAVISKA v Nitre. Súťaž TORTA ROKA 2017 bude tento rok v pavilóne "C"

Ceny pre súťažiacich pribúdajú ..

Súťaž nie je len o schopnostiach a talente súťažiach, o tom, kto je najlepší, ale aj o tom, aké ceny si súťažiaci vybojujú..

Organizátor rokuje s potencionálnymi členmi poroty

V súčasnej dobe prebiehajú rokovania s členmi Spolku Cukrárov Slovenska, s profesionálnymi cukrármi, ktorí by mohli zaujať miesto v odbornej porote tejto súťaže. Pripravujeme pre Vás však aj niekoľko zaujímavých mien zo zahraničia.

DESIGN BY WEB-KOMP